KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9794313
nr 979 4313
Akvarell
Signerad, Mås, 1981, motivet: 18x19
Utrop:
400 kr
Såld:
450 kr
måndag 7 september 2015
kl 19:16:00
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr